| Samenstelling | ||
|---|---|---|
| Droge stof | 35 | % |
| Ruw as | 1,5 | % |
| Energie | ||
| ME pluimvee | 0,35 | Mcal/kg |
| ME varken | 0,6 | Mcal/kg |
| NE varken | 0,35 | Mcal/kg |
| ME herkauwer | 1 | Mcal/kg |
| NE lactatie | 0,62 | Mcal/kg |
| NE onderhoud | 0,63 | Mcal/kg |
| NE groei | 0,38 | Mcal/kg |
| Totaal verteerbare voedingsstoffen | 25 | % |
| DE vis | 0,45 | Mcal/kg |
| DE garnaal | 0,42 | Mcal/kg |
| Eiwit | ||
| Ruw eiwit | 2,9 | % |
| Lysine | 0,08 | % |
| Methionine | 0,05 | % |
| Methionine + cystine | 0,09 | % |
| Threonine | 0,11 | % |
| Tryptofaan | 0,02 | % |
| Arginine | 0,08 | % |
| Valine | 0,14 | % |
| Isoleucine | 0,1 | % |
| Histidine | 0,05 | % |
| SID-lysine | 0,04 | % |
| SID-methionine | 0,03 | % |
| SID-methionine + cystine | 0,05 | % |
| SID-threonine | 0,06 | % |
| SID-tryptofaan | 0,01 | % |
| Pensafbreekbaar eiwit | 2,1 | % |
| Pensbestendig eiwit | 0,8 | % |
| Mineralen | ||
| Calcium | 0,09 | % |
| Fosfor (totaal) | 0,08 | % |
| Fosfor (beschikbaar) | 0,03 | % |
| Natrium | 0,01 | % |
| Chloride | 0,09 | % |
| Magnesium | 0,06 | % |
| Kalium | 0,42 | % |
| Zwavel | 0,04 | % |
| Sporenelementen | ||
| Seleen | 0,02 | ppm |
| Koper | 2 | ppm |
| Zink | 8 | ppm |
| Vezel | ||
| Ruwe celstof | 7 | % |
| Neutraal-detergentvezel | 15 | % |
| Zuur-detergentvezel | 9 | % |
| Vet | ||
| Ruw vet (etherextract) | 1,1 | % |
| Linolzuur | 0,5 | % |
| Kwaliteit & veiligheid | ||
| Aflatoxine (totaal) | 1 | ppb |
Volledige prijs toegerekend aan één nutriënt: rangschikt bronnen van wat je het voor koopt.
| Bietenpulp (gedroogde pellets) | CP 9% | 85% | vs ▸ |
| Tarwezemelen | CP 15,5% | 82% | vs ▸ |
| Luzernehooi (halve bloei) | CP 17% | 79% | vs ▸ |
| Zonnebloemschroot | CP 32% | 78% | vs ▸ |
| Maïsglutenvoer | CP 21% | 73% | vs ▸ |
| Tarwegriesmeel | CP 16,5% | 71% | vs ▸ |
Typisch voedingsprofiel van snijmaïs (35% DS) (als gevoerd, 35% DS): 2,9% ruw eiwit, 1,1% vet, 0,35 Mcal/kg ME pluimvee, 0,08% lysine. Energie voor pluimvee, varkens en herkauwers, aminozuren, mineralen en vezels, met vervangers.
Ruwvoer & vezelrijke bijproducten · typische waarden, geen laboratoriumresultaten · bron: Feedsoft Formulation reference library (NRC, Rostagno, INRA-CIRAD-AFZ, Feedipedia typical values).
Samenstelling: Droge stof 35 %, Ruw as 1,5 %.
Energie: ME pluimvee 0,35 Mcal/kg, ME varken 0,6 Mcal/kg, NE varken 0,35 Mcal/kg, ME herkauwer 1 Mcal/kg, NE lactatie 0,62 Mcal/kg, NE onderhoud 0,63 Mcal/kg, NE groei 0,38 Mcal/kg, Totaal verteerbare voedingsstoffen 25 %, DE vis 0,45 Mcal/kg, DE garnaal 0,42 Mcal/kg.
Eiwit: Ruw eiwit 2,9 %, Lysine 0,08 %, Methionine 0,05 %, Methionine + cystine 0,09 %, Threonine 0,11 %, Tryptofaan 0,02 %, Arginine 0,08 %, Valine 0,14 %, Isoleucine 0,1 %, Histidine 0,05 %, SID-lysine 0,04 %, SID-methionine 0,03 %, SID-methionine + cystine 0,05 %, SID-threonine 0,06 %, SID-tryptofaan 0,01 %, Pensafbreekbaar eiwit 2,1 %, Pensbestendig eiwit 0,8 %.
Mineralen: Calcium 0,09 %, Fosfor (totaal) 0,08 %, Fosfor (beschikbaar) 0,03 %, Natrium 0,01 %, Chloride 0,09 %, Magnesium 0,06 %, Kalium 0,42 %, Zwavel 0,04 %.
Sporenelementen: Seleen 0,02 ppm, Koper 2 ppm, Zink 8 ppm.
Vezel: Ruwe celstof 7 %, Neutraal-detergentvezel 15 %, Zuur-detergentvezel 9 %.
Vet: Ruw vet (etherextract) 1,1 %, Linolzuur 0,5 %.
Kwaliteit & veiligheid: Aflatoxine (totaal) 1 ppb.
Vervangers: Bietenpulp (gedroogde pellets), Tarwezemelen, Luzernehooi (halve bloei), Zonnebloemschroot, Maïsglutenvoer.